Přednášející

Marie Petrovová

Marie Petrovová

moderace

LinkedIn Project Manager
Top Vision, s.r.o.

Marie Petrovová po dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace působí na pozici Managing Director ve společnosti Top Vision. Její vizí je pomáhat lidem růst a podporovat jejich pracovní i osobnostní rozvoj.

Renata Mrázová

Renata Mrázová

Úspěch je pro každého

LinkedIn Global Head of HR of NN Group
NN Group

Svoji kariéru začala v roce 1995 ve švédské farmaceutické společnosti Astra, kde pracovala na různých pozicích v rámci Financí a HR a v roce 1998 se stala finančni ředitelkou společnosti. V roce 1999 koordinovala fúzi s britskou společností Zeneca. Poté nastoupila do NN pojišťovny (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti) na pozici finanční a později generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. Pod jejím vedením v roce 2012 získala ING pojišťovna v prestižní anketě Hospodářských novin tituly Nejlepší pojišťovna roku a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku. V srpnu 2015 nastoupila na pozici Global Head of HR of NN Group a působí v nizozemském Haagu. Renata Mrázová je jednou z nejvýše postavených českých manažerek ve světě a pravidelně se umisťuje v žebříčku  nejvlivnějších žen v Česku, které vyhlašují Hospodářské noviny či časopis Forbes.

Martina Grygar Březinová

Martina Grygar Březinová

Motivace a benefity – souvisí to spolu, nebo ne?

LinkedIn CEO
Zátiší Group

Martina Grygar Březinová od ledna tohoto roku vede gastronomickou skupinu Zátiší Group. Před nástupem do Zátiší Group si Martina dala po 10 letech v Sodexo Benefity roční kariérní pauzu, kdy se věnovala rodině, mentorovala a spolupodílela se na organizaci 28. mezinárodního Montessori Kongresu, který se loni konal v Praze. Do Sodexo nastoupila jako finanční ředitelka a posledních 6 let společnost Sodexo Benefity vedla. Martina byla také jednou z aktivních členek SWIFt (Sodexo Women’s International Forum for Talent). Fóra, které je poradenským orgánem globálního CEO Sodexo a posouvá téma diverzity v Sodexo kupředu. Před Sodexem Benefity sbírala zkušenosti v PriceWaterhouse Coopers a Eurotelu. V roce 2014 se stala vítězkou prestižního ocenění Top odpovědný leader. Několikrát byla oceněna v anketě Top 25 žen českého byznysu a časopis Forbes ji několikrát zařadil mezi nejvlivnější ženy Česka. 

 

Jana Megelová

Jana Megelová

Talent management – jak jej skutečně prosadit?

LinkedIn HR konzultantka, lektorka a koučka

Ve své praxi se zaměřuji především na poradenství v oblasti strategického řízení HR, talent managementu, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Jsem také lektorkou řady kurzů z oblasti personálního řízení, vedení týmů, vedení projektů, řízení změny a jiných dovednostních tréninků. Baví mě hledat v lidech potenciál, rozvíjet je a vidět je růst. Ráda vymýšlím konkrétní rozvojové programy šité na míru, stejně jako ráda hledám řešení pro konkrétní situaci nebo výzvu. Mám dlouholeté pracovní zkušenosti z práce pro nadnárodní korporace, jako je GE nebo Coca-Cola, a to jak z pozic manažerky vzdělávání a rozvoje, talent manažerky i personální ředitelky. Za svou největší zkušenost považuji účast na rozjezdu Talent CoE v Coca-Cole, kde jsem coby regionální talent manažerka se zodpovědností za několik zemí střední Evropy získala unikátní know-how v oblasti řízení a rozvoje talentů, jakož i neocenitelnou zkušenost s prací s top managementem v multikulturálním prostředí. 

Absolvovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně, obor matematika a angličtina, dále pak postgraduální studium HR managementu (CIPD) v UK a výcvik systemického koučování v Systemickém institutu Praha.

Ondřej Přerovský

Ondřej Přerovský

Technologie ve vzdělávání

LinkedIn HR manager
Deloitte

Ondřej Přerovský je zkušeným manažerem v oblasti lidských zdrojů, v níž má více než 17 let zkušeností s řízením a rozvojem organizace, náborem a provozem sdílených služeb. Specializuje se na nastavení center sdílených služeb, migrace, přeměnu globálního/regionálního procesu náboru, implementace HR systémů, návrhy a zajišťování workshopů, spolupráci napříč regiony, spolupráci napříč odděleními, mentorování. Má rovněž zkušenosti s vedením lidí, řízením projektů a migracemi (v regionech EMEA, APJ, AME), implementací technologií (SAP a SuccessFactors). V současné době buduje a vede HR Cloud tým ve společnosti Deloitte. 

Zdenka Studená

Zdenka Studená

FLEXCHECK: Pojďte na flexibilitu v práci prakticky

LinkedIn Zakladatelka
Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí efektivní flexibilní kultury v českých firmách, kterou rozvíjí s cílem zvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Neotřelý HR geek, který propojuje emoční a procesní část HR tak, aby v jádru všeho byl člověk a jeho motivace. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, v Belgii a v Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost a působení ve FLEXJOBS.CZ v rámci spolupráce s Byznys pro společnost pracuje také na rozvojových programech pro české firmy, které chtějí začít s flexibilitou v práci. V Minervě 21 má roli mentorky a snaží se o rozvoj mladých talentovaných lidí, které zajímá moderní a neotřelé HR.

Ondřej Zukal

Ondřej Zukal

Technologie ve vzdělávání

LinkedIn konzultant digitálních dovedností
Digiskills

Školím digitální dovednosti a pomáhám firmám se zaváděním digitálních nástrojů. Zajímají mě mobilní a online aplikace a baví mě zkoumat způsoby, jakými je lze naplno využít pro práci v dnešní rychlé době. Jsem nezávislým Apple konzultantem a v rámci projektu Digiskills strategicky připravuji online microlearningové kurzy zaměřené na posilování digitálních dovedností. Různorodé aktivity, rychlost a digitální technologie mi umožňují být v pohybu, pracovat na cestách, a to mě baví. A budu rád, když naučím také ostatní, jak si díky technologiím lépe plánovat čas, být rychlejší a efektivnější. Společně s Filipem Dřímalkou pomáhám s nasazením nejrůznějších mobilních aplikací do byznysu.

Hana Ondráčková

Hana Ondráčková

Firemní cíle, vize a strategie ve vzdělávání

LinkedIn lektor

Jako HR konzultantka, lektorka a koučka těžím ze své více než 23leté zkušenosti z firem různých oborů. Pracovala jsem 8 let jako HR ředitelka Moravia Propag, personální manažerka ve společnosti Computer Press nebo specialistka lidských zdrojů v Home Creditu. Nejvíce si vážím znalostí spojených s rozvojem a výkonem lidí. Působila jsem také jako lektorka manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Teoretická východiska pro svou profesní činnost jsem získala mj. při studiu magisterského celostního oboru sociální pedagogiky se zaměřením na psychologii, vzdělávání dospělých a sociologii. Ve své praxi se opírám o diagnostické a psychologické techniky, vizualizační techniky, také o certifikovaný výcvik trenéra trenérů u OTC v Olomouci, výcvik kouče v Koučink centru v Praze, či dovednosti osobní diagnostiky získané u mezinárodní společnosti Thomas International.

Václav Toman

Václav Toman

Mindfulness

LinkedIn lektor

Václav Toman je absolventem VŠE, obor Ma­nagement se specializací Manažerská psychologie a sociologie. V rámci půlroční stáže působil na San Francisco State Uni­versity, kde úspěšné prošel kurzem aplikované psychofy­ziologie pod vedením světového experta Erika Pepera Ph.D. Má za sebou certifikované progra­my mindfulness – Relational Mindfulness Training (RMT) a Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR). Sepsal a vydal Knihu úspěchů, která pomáhá lidem budovat všímavost k pozitivním prožitkům. Je autorem a školitelem kurzu mindfulness pro firmu Johnson & Johnson. Vystupoval jako řečník na celostátních konferencích Štěstí (ČSAP) a MindfulnessCON. Školí kurzy jako Základy mindfulness, Tipy pozitivní psychologie a Prorůstové myšlení.

Hana Urbancová

Hana Urbancová

Age management

LinkedIn ředitelka
Česká akademie zemědělských věd

Hana Urbancová působí od roku 2017 jako ředitelka České akademie zemědělských věd, dlouhodobě působí v akademické sféře a zároveň v praxi v oblasti řízení lidských zdrojů. Ve své specializaci se primárně zaměřuje na age management, management kontinuity znalostí, znalostní management a řízení lidských zdrojů. Je autorkou a spoluautorkou více než stovky vědeckých článků a monografií s ohlasy v České republice i v zahraničí. Je členkou např. České manažerské asociace, People Management Forum, členkou vědecké rady České společnosti pro vzdělávání a inovace aj.

Registrovat